Ukrainian Relief - The Warrior's Journey®

Український рельєф

Мисія «Подорож Воїна» (The Warrior’s Journey) активно задіяні наданням рятувальної місії у збереженні життя та гуманітарної допомоги народу України.

На даний час у нас є команда партнерів в Німеччині, Польщі та Україні, з якими ми співпрацюємо.

Наша Роботa

В основному наші команди складаються з ветеранів які мають підготовку для Спеціальних Операцій. Причина, чому наші команди складаються в основному з ветеранів Спеціальних Операцій, полягає в суворовому середовищі в якому вони знаходяться. Однак не всі команди складаються з людей із цією підготовкою. Наша команда має три основні функції:

  1. Доставка постачання до пунктів розповсюдження в Україні – Будучи ветеранами, члени нашої команди можуть опинитися в небезпечному середовищі яке може нести в собі рівень ризику, який може бути небезпечним нашим партнерам, які не є ветеранами. Ми прагнемо забезпечити, щоб українці та ті, хто шукає притулку від війни, мали доступ до їжі, різної допомоги та іншого забезпечення, які наші партнери з НУО(NGO) в Польщі доставляють на кордон

  2. Надання невідкладної медичної допомоги тим, хто зазнає фізичного лиха. Кожна команда складається щонайменше з одного лікаря, помічника лікаря, медичної сестри, медсестри або фельдшера. Рівень допомоги, яку можуть надати наші команди, відповідає вищим стандартам догоспітальної допомоги. Здатність команди бути самодостатньою в нестабільному середовищі та піклуватися про тих, кому вони служать, є необхідністю для досягнення мети місії.

  3. Рятування та евакуація людей у важкодоступних місцях. У конфліктному середовищі існує багато причин, через які люди можуть опинитися в ситуаціях, з яких вони не можуть або вважають, що не можуть перейти, щоб знайти безпеку. Члени нашої команди мають бажання в наборі навичок у вмінні керуваня серед небезпек, які можуть перешкодити іншим евакуюватися у їх безпечне місце.

 

Коли ВПО (Внутрішньо Переміщені Особи) (IDPs=(Internal Displaced People) перетинають кордон, виникає потреба в їжі, одязі та житлі. Kaiserslautern Military Resiliency Center (KMRC), центр військової служби TWJ в Кайзерслаутерні, Німеччина, взяла на себе відповідальність за транспортування та організацію житла для біженців, до яких ми дістаємось:

  1. Транспортування біженців від кордону до безпечних місць в Німеччині. Ми орендували автобуси, які доставляють подаровані товари до кордону з Україною та знову повертаються до Кайзерслаутерна з біженцями. Крім того, ми координували свої дії з місцевими церквами, які можуть використовувати свої транспортні засоби, щоб зробити те ж саме.
  2. Житло та догляд за біженцями. Через нашу мережу місцевих церков, організацій та персонал Міністерства оборони США KMRC може знайти житло та забезпечити найнеобхідніше для тих, кого ми можемо перевезти до Кайзерслаутерна. Наша спільнота віруючих, є об’єднаною мережею на місцях що дає нам можливість допомагати нашим українським братам і сестрам.

Потреби

Наш початковий бюджет становить 160,000 доларів США, щоб наші команди працювали з максимальною потужністю, яка дає їм змогу максимізувати свої можливості на місцях, а також свободу пересування, включаючи можливість виконувати свої завдання. Основні витрати цієї пропозиції такі:

8 членів команди (переліт, проживання та харчування), кожен оцінюється в $7,500 доларів США $60,000
Транспортні витрати та логістика $60,000
Комунікаційне обладнання $10,000
Медичне обладнання $10,000
Різне обладнання $10,000
Паливо $10,000
Сумарно $160,000

Наперед дякуємо за ваше партнерство. Ви також можете надіслати чек до оплати «The Warrior’s Journey» та відправити його на адресу 3003 E. Chestnut Expressway, Springfield, MO 65802. 100% вашої пожертви буде використано на цей проект.

  • Price: $0.00
  • Hidden